Category

İştirakler

Akasya Çocuk Dünyası A.Ş.

Akasya Çocuk Dünyası A.Ş. Akasya AVM içerisinde çocuklara, iç mekânda kendilerine göre ölçeklendirilmiş tematik parkta farklı roller üstlenerek oynamalarına olanak vermektedir. Şirket, Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.’nin %100 bağlı ortaklığıdır.

WMG London Developments L.P.

WMG London Developments L.P. İngiltere’de gayrimenkul yatırımı yapmak üzere Jersey’de kurulu WMG London Developments L.P. (WMG London) şirketine Londra’da proje gerçekleştirmek üzere %51 oranında ortak olunarak yatırım yapılmıştır. Proje değişikliğine gidilmiş olup, projenin devamı ile ilgili tüm alternatifler değerlendirilmektedir.

Aksu Real Estate E.A.D.

Aksu Real Estate E.A.D. Aksu Textiles E.A.D. 18 Aralık 2000 tarihinde Bulgaristan’da kurulmuş olup ana faaliyet konusu; her türlü tekstil ve kıyafet üretimi, ithalat ve ihracatıdır. Tüm sermayesi Ak-Al’a ait olan Aksu Textiles E.A.D. 4 Ocak 2013’te tescil olan birleşme ile Akiş GYO’nun bağlı ortaklığı hâline gelmiştir. 16 Ağustos 2013 tarihli Yönetim Kurulu Kararı ile…

Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş.

Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş. Akyaşam Yönetim Hizmetleri A.Ş. Akbatı AVM, Akasya AVM ve ofislerin yönetimini ve işletmesini sağlayan şirketimizdir. 12 Ağustos 2011 tarihinde tescil edilerek İstanbul’da kurulmuş olan Akyön; bakım, hizmet ve yönetimini yüklendiği gayrimenkullerin (konut, toplu konut, modern yerleşim birimleri, alışveriş merkezleri, ticaret ve iş merkezleri; oteller, moteller, konaklama yerleri, her türlü turizm tesisleri,…

Akiş – Mudanya Adi Ortaklığı

Akiş – Mudanya Adi Ortaklığı İstanbul ili Beykoz ilçesi Gümüşsuyu Mahallesi’nde konut ve konut+ticari imarlı arsalar üzerinde ilerleyen dönemde proje geliştirmek üzere, kat karşılığı sözleşmeler yapmaktadır. 2022 yıl sonu itibari ile yaklaşık 28.250 m 2 civarındaki arsa için kat karşılığı sözleşme imzalanmıştır.