Akbatı

You are here:
Portföy

AKBATI AVM

0
Açılış Tarihi
0 Mn +

Yıllık Ziyaretçi Sayısı

0 %

Doluluk Oranı

İstanbul’un En Büyük Alışveriş Merkezlerinden Biri Akbatı

İstanbul’un en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Akbatı Alışveriş Merkezi’nde 4 kat üzerinde net 65.496 m2 kiralanabilir alan içinde 200’e yakın mağaza, 9 sinema salonu, dinlenme ve buluşma adresi olan özel tasarımlı alanlar, çocuk oyun ve eğitim alanları ile 3.000 araçlık otoparkın yanı sıra dünya mutfaklarını buluşturan restoranların yer aldığı Restaurantlar Meydanı bulunmaktadır.

Akbatı, yepyeni bir alışveriş deneyimi yaşatmanın ötesinde ev sahipliği yaptığı etkinliklerle kültür ve sanat alanındaki en yeni trendleri bölge sakinleri ile buluşturmaktadır. Ayrıca 5.000 kişilik Festival Park’ta düzenlenen kültürel etkinlikler, konserler ve festivaller ile bölgenin yeni buluşma noktası olmuştur.

0 +

Mağaza Sayısı

Akbatı açılışından itibaren 95 ödül aldı

Ayrıcalıklar

Akbatı, enerji verimliliğini ön planda tutan uygulamalarıyla, dünyanın önde gelen yeşil bina değerlendirme sistemi BREEAM In Use – International kapsamında Türkiye’nin “Excellent” seviyesinde sertifikaya sahip, çevreye duyarlı en büyük binası olma özelliğini de kazanmıştır.

0 +

Cafe/Resturant Sayısı

0 +

Toplam Kiralanabilir Alan

0 +

Park Alanı Sayısı

0 % +

Doluluk Oranı

AVM Yetkilileri

Mehmet Ulugergerli

AVM Müdürü
info@akbati.com

Jale Özfresko

Kiralama Müdürü
kiralama@akyasam.com.tr

Uygulamamızı İndirin!

2019 yılında hayata geçirilen Akbatı mobil uygulamaları ile müşteri memnuniyeti ve bağlılığı kapsamında online kampanyalar, oyunlar ve interaktif uygulamalar ile etkileşimi arttıran bir mecra olarak pazarlama aktivitelerine yeni bir fonksiyon ekledik. Akıllı mobil cihazlara indirilen uygulama ile özel günlere yönelik indirimler ve kampanyaları hayata geçirdik.

Mağazalarımız