Akasya

You are here:
Portföy

AKASYA

0
Açılış Tarihi
0 Mn +

Yıllık Ziyaretçi Sayısı

0 %

Doluluk Oranı

Akasya, Keyifli Alışveriş Deneyimi, Zengin Sosyal Yaşam Seçenekleri ve Daha Fazlası...

Akasya, Acıbadem’de 121.000 m²’lik bir arazi üzerinde gerçekleştirilmiştir. 1.357 satılabilir ünite ve 80.000 m² kiralanabilir alana sahip AVM’den oluşan projede; Koru, Göl ve Kent olmak üzere üç etap yer alır.

Koru ve Göl Etapları 2012 yılında yerleşime açılmış, Kent Etabının teslimleri de tamamlanmıştır. Kent Etabında konumlanan Akasya Alışveriş Merkezi’nde yaklaşık 250 mağaza yer almakta olup 6 Mart 2014 tarihinde faaliyete geçmiştir.

Akasya, keyifli alışveriş deneyimi, zengin sosyal yaşam seçenekleri, doğayla iç içe olmayı sağlayan göllerin enerjisiyle bütünleşmiş yeşil alanları, açık havanın tadını çıkarmak için tasarlanmış birçok keyifli meydanı ve ulaşım kolaylığı ile hem Anadolu yakasının, hem de İstanbul’un en önemli projelerinden biridir.

0 +

Mağaza Sayısı

Akasya açılışından bugüne 125 ödül aldı

Türkiye’nin önde gelen tiyatro oyunları ve birçok dinletiye ev sahipliği yapan Akasya Kültür Sanat, Direklerarası Seyircileri İstanbul ödüllerinde “Yeni Mekanlar Ödülü”nün ve International Business Awards’ta “Yılın En İyi Ürün ve Hizmeti “ kategorisinde Altın Stevie Ödülü’nün sahibi oldu.

Akasya'da yer alan Türkiye'deki ilk ve tek KidZania, 1-14 yaş arasındaki çocukların hem motor becerilerini hem de fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirecek meslekleri deneyimlediği, seçim yapma özgürlüğünü elde ettiği, yaratıcılıklarını kullandıkları, oynadığı ve ürettiği Çocuklar Ülkesi’dir! Bu alanda çocuklar istedikleri her mesleği deneyimleyebilir ve bir yetişkin gibi sorumluluk almayı öğrenebilir.

0 +

Cafe/Resturant Sayısı

0 +

Toplam Kiralanabilir Alan

0 +

Park Alanı Sayısı

0 % +

Doluluk Oranı

AVM Yetkilileri

Hüseyin Yıldırım

AVM Müdürü
info@ak-asya.com.tr

Jale Özfresko

Kiralama Müdürü
kiralama@akyasam.com.tr

Uygulamamızı İndirin!

2019 yılında hayata geçirilen Akasya mobil uygulamaları ile müşteri memnuniyeti ve bağlılığı kapsamında online kampanyalar, oyunlar ve interaktif uygulamalar ile etkileşimi arttıran bir mecra olarak pazarlama aktivitelerine yeni bir fonksiyon ekledik. Akıllı mobil cihazlara indirilen uygulama ile özel günlere yönelik indirimler ve kampanyaları hayata geçirdik.

Mağazalarımız